.

.

LINEAARNE OTSESELT KOHANDATUD AUTOGA SLAID JUHEND RAUDTEE TÄITURSEADME Linear Drive Raudtee

LINEAARNE OTSESELT KOHANDATUD AUTOGA SLAID JUHEND RAUDTEE TÄITURSEADME Linear Drive Raudtee

Hinne:

€ 98.00
Kaupade kogus
Saadaval

LINEAARNE OTSESELT KOHANDATUD AUTOGA SLAID JUHEND RAUDTEE TÄITURSEADME Linear Drive Raudtee
TÄHTIS TEADE :
Kõik meie toode on custom made pikkus tootega, siis palun võtke meiega ühendust e-posti teel või müügi online arvutada täpse hinna objekte, mida on vaja.Kui teil on küsimusi või kommentaare selle kohta meie toodete või poliitika, palun võtke meiega ühendust online jututoas või e-posti teel. Me vastame jooksul 12-24 tundi.
Transpordi maksumus võib varieeruda sõltuvalt teie tegelik üksuste vajadusi, palun võtke meiega ühendust arvutada kohaletoimetamise tasu.
Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis EI kuulu toote hind või postikulud. Ostjad vastutavad nende eest, meil ei ole mingit kontrolli selle üle, mida maksu-teie riigis kohandatud eest, palun kontrollige oma countrys tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta.
Kui olete rahul meie esemed, palun jätke positiivne tagasiside on meile ja ka jäta meid 5 tähte hinnang. Me ka jäta sind positiivse tagasiside. Tänan.
Klient rahuldav on kõige olulisem, et meile. Kui teil on probleem, või küsimus seoses oma tehingu või te ei ole rahul meie toote või teenuse kohta, siis palun võtke meiega ühendust e-posti teel enne lahkumist tagasisidet, oleme pühendunud, et lahendada kõik küsimused, sõbralik ja rahuldav.
VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST :
Dongguan MJUNIT Precision Mechanical Co.,Ltd
Kontakt : Märts Yu
Tel : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : märts.yu
Wechat : +86 180 2898 2881
Whatsapp : +86 180 2898 2881
Veebileht : www.mjunit.com
Facebook : www.facebook.com/march.mjunit
Twitter : https : //twitter.com/MJUNITmarch
Instagram : www.instagram.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www.aliexpress.com/store/617865
Aadress : 1. Korrus, Hoone Nr 23, Hua Ke Cheng, Nr 2 Wan Dao Road, Daojiao Town, Dongguan City, Guangdongi Provints, Hiina 523182

Pakkumise omadused

Mudeli Number:
MJ45
Brändi Nimi:
mjunit
Juhend Laius või Läbimõõt:
45mm
Juhend Pikkus:
0~4m

Sarnased pakkumised