.

.

Tangda Raua pulber südamikud T201-26 OD*ID*HT 51*23.5*22.7 mm 224nH/N2 75ue Raud tolmu core Raud Toroid Core gürotronmikrolaineallikas kollane valge

Tangda Raua pulber südamikud T201-26 OD*ID*HT 51*23.5*22.7 mm 224nH/N2 75ue Raud tolmu core Raud Toroid Core gürotronmikrolaineallikas

Hinne:

€ 18.76
Kaupade kogus
Saadaval


Tähelepanu palun : selline magnet rõngas ei magnet, see on nonmagnetic. rauda ei saa adsorptsioon.
Highlights : raud power core Sisaldas flux read, mis on Kaetud epoksü vaik
Materjali Omadused :
raua pulber tuum on mingi pehme magerntic materjal, mis koosneb raud-pulber ja-isolatsioonimaterjal.Pärast soojustamine ravi,raua pulber on pressitud sisse nõutud kuju ja suurus ja läheb throuth kütte-ja katte vahel.Kui ühtlaselt vahe sees raua pulber tuum on peamine funktsioon.
Omadused :
Maksimaalne töötemperatuur gürotronmikrolaineallikas südamikud on 150o C.
Kui gürotronmikrolaineallikas südamikud on kaetud epoksü vaik koos vähemalt 500 V AC jaotus.
Kui gürotronmikrolaineallikas kuju annab hea magnetvoo siduri ja väikese hulkuva flux leke,
Kõrgus gürotronmikrolaineallikas kuju (samuti viidatud kui "paksus") on lihtne erinevad ja ei vaja instrumentaarium muudatused
Rakendused :
1.See toroids tooteid pakkuda lihtne ja kompaktne lahendus tegemise induktorid, tootmisega seotud induktiivpoolid ja transformaatorid. RF ahelate EÜ toide drosselid, mootorid dimmer kontrolli filtreid.
2.Meil on kogunenud rikkalik kogemus ning loodud on stabiilsed ja usaldusväärsed ärisuhted klientidele kogu maailmas. Rikas kogemus, mis tegeleks kõigi suurte ja väikeste tellimuste, oleme välja töötanud ulatuslikke kontakte paljude kohalike ja rahvusvaheliste kaubavedude organisatsioonid. Seega, kui oleme suutnud saata oma kaup ohutult ja usaldusväärselt, et peaaegu kõikjal maailmas
-2/-14 Materjalid
Madal täituvus need materjalid on madalamad tegevuskulud AC fiux tihedusega kui muud materjalid, mis ei ole täiendavaid lõhe-loss.Selle -14 Materjal on sarnane -2 Materjal veidi suurem läbilaskvus.
-8 Materjal
Materjal on madal core kahju ja hea lineaarsus all kõrge diagonaal tingimused,hea suure sagedusega, materjal.Suurim kulu materjali.
-18 Materjalid
Materjal on madal core kaotus sarnane-8 Material, kellel on suurem läbilaskvus ja hind madalam.Hea DC küllastus omadused.
-19 Materjalid
Kallis asetäitja -18 Materjal sama läbilaskvus ja mõnevõrra kõrgem core kahju.
-26 Materials
Kõige populaarsem materjal.See on tasuv üldine eesmärk on materjal, mis on kasulik paljude erinevate energia muundamise ja line filter rakendused.
-28/-30 Materjalid
Hea lineaarsus,madal hind ja suhteliselt madal täituvus seda materjali muuta see populaarne suured suurused suure võimu UPS drosselid.
-33/-34/-35 Materjalid
Odav asetäitja -8 Material taotluste puhul, kus kõrge sagedusega core kahju ei ole kriitiline.Hea lineaarsus suure eelarvamusi.
-38 Materials
Oma kõrge magnetiline läbitavus, on madala eelarvega asendusliige -26 Material.See on parim valik lineaarne sageduse taotluse.
-40 Materials
Kõige kallim materjal.See on omadused üsna sarnane väga populaarne -26 Materjali.Populaarne suured suurused.
-45 Materials
Suurim läbilaskvus Materjali.Kõrge täituvus asendusliikme -52 Materjal veidi kõrgem core kahju.
-52 Materials
Materjal on madalam core kahju kõrgetel sagedustel ja sama läbilaskvus, kuna -26 Materjali.See on väga populaarne kõrge sagedusega choke kujunduse.

Pakkumise omadused

Mudeli Number:
raua power core
is_customized:
Yes

Sarnased pakkumised